"Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie" - Frank Bettger audiobook

Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie - Frank Bettger audiobook

Jeśli czytasz tę stronę, to należysz do ekskluzywnego grona polskich internautów, którym prezentuję wyjątkową ksiażkę Franka Bettgera - "Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie" w wersji audio.
Książka ta przez wielu ekspertów określana jest jako "biblia handlowca". Wprowadzi Cię w świat skutecznej sprzedaży, sprzedaży, która stanie się dla Ciebie najbardziej podniecającą czynnością jaką możesz robić w ubraniu.
      Pobierz
"Jeśli strategia zawodzi - zmień ją"
Wielu sprzedawców (czy to usług, czy towarów), trzyma się kurczowo opcji, których zostali nauczeni, lub które sami wypracowali, uważając je za jedynie słuszne i skuteczne. Stawianie na swoim za wszelką cenę nie budzi zaufania wśród klientów. Efektywna sprzedaż musi być naturalnym procesem, tak jak jedzenie czy oddychanie, ale aby tak się stało, sprzedawca powinien zrozumieć potrzeby klienta i dokładnie wiedzieć jak mu to zaoferować.
"Kieruj odpowiednią ofertę do odpowiednich odbiorców"
Jeśli kogoś boli ząb, nie oferuj mu tabletki na ból głowy - i tak jej nie kupi. Twój zarobek nie wzrośnie, a Ty w oczach klienta okażesz się "niekompetentnym natrętem". Zrozumienie potrzeb klienta jest podstawową umiejętnością, na której bazują nowoczesne techniki sprzedaży. Jeżeli potrzebujesz edukacji w zakresie sprzedaży (szkolenia sprzedażowe, nowoczesne techniki sprzedaży), niniejsza publikacja będzie dla Ciebie punktem wyjściado wielu zagadnień szkoleniowych.

Teraz wysłuchaj fragmentu audiobooka _"Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie" - Franka Bettgera.

(jeśli odtwarzacz nie działa kliknij tutaj)

Prawda, że fascynujące! Niedługo na pytanie "...jak osiągasz takie wyniki sprzedaży..." odpowiesz - "...robię dokładnie to, co wszyscy, tylko znacznie cząściej!"
Powodzenia w sprzedaży!
Tomek Lirycki