Regulamin i Polityka Prywatności

1. Organizatorem Darmowego Kursu e-mali, jest serwis Szkoła Jutra, zwany dalej Serwisem.
2. Celem Kursu jest propagowanie wiedzy i umiejętności przydatnej w sprzedaży i działalności biznesowej.
3. Internauta, który zapisze się na Darmowy Kurs wysyłając FORMULARZ ZGŁOSZENIA nazywany jest, na potrzeby Akcji oraz niniejszego Regulaminu – Użytkownikiem.
4. Użytkownik wysyłając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości na podany podczas zgłoszenia adres e-mail, w tym wiadomości o charakterze reklamowym i ofert.
5. Serwis zastrzega sobie prawo wysyłania wiadomości na adres e-mail Użytkownika podany podczas zgłoszenia. W szczególności Serwis zastrzega sobie prawo wysyłania na adres e-mail użytkownika wiadomości o aktualnych promocjach, nowościach wydawniczych z oferty Wydawnictwa Złote Myśli i sieci sklepów cyfrowych Nexto, akcjach promocyjnych w obrębie Serwisu i wiadomości z zakresu funkcjonowania Serwisu w tym również reklam i ofert.
6. Serwis nigdy i pod żadnym pozorem nie udostępnia danych osobowych, danych o osobach oraz ich adresów e-mail osobom trzecim, za wyjątkiem przypadków łamania prawa przez użytkownika, kiedy jego dane mogą być udostępnione odpowiednim organom ścigania.